• Gratis verzending
  • Al meer dan 1 miljoen studenten bestelden hier

De denkbeeldige vriend

Chbosky, Stephen

9789400510319 - De denkbeeldige vriend

Artikelomschrijving

Een huiveringwekkende, beklemmende thriller voor de liefhebbers van Stephen King en Kazuo Ishiguro. Een boek dat je in je dromen zal achtervolgen.

Specificaties

Auteur Chbosky, Stephen
ISBN/EAN 9789400510319
Druk 1
€ 24,99
Verwachte bezorgdatum: 18-05

Artikelomschrijving

Een huiveringwekkende, beklemmende thriller voor de liefhebbers van Stephen King en Kazuo Ishiguro. Een boek dat je in je dromen zal achtervolgen.

Specificaties

Auteur Chbosky, Stephen
ISBN/EAN 9789400510319
Druk 1